Celková ošetření a čištění pleti:        

    ....jsem rozdělila do několika typů ošetření, tak aby vyhovovalo každému klientovi dle typu pleti, věku, náročnosti a doby ošetření atd ….Při každém ošetření pleti vždy klienta odlíčím, či očistím  aroma hydrofilním olejem s pomocí pleťové vody, tonika… Při ošetření provádím klasickou relax masáž obličeje krku, dekoltu a trapézů, pomocí aromaterapie… Masáž trvá zhruba 40 min.., uvolní mimické svaly, prokrví pleť, nabobtná stažené póry a tím se i připraví na následné hluboké čištění, které provádím mechanicky - ručně nebo pomocí jemného přírodního  peelingu… tím se odstraní odumřelé buňky z pleti a vyrovná její povrch, pleť je pak nádherně hladká a připravená dále absorbovat následné masky, lipio séra a vitamíny..

UPOZORNĚNÍ : CENY JEDNOTLIVÝCH TIPŮ OŠETŘENÍ JSOU POUZE ORIENTAČNÍ, KONEČNÁ CENA ZÁLEŽÍ NA TIPU PLETI APOD....!

1. Ošetření aroma -JUNIOR

 pro dívky a chlapce či dámy a pány se sklonem k nadměrnému promaštění pleti  a ucpávání pórů, ošetření zaměřené na hl. čištění porů a jejich zklidnění, redukce mazových žláz...  (odlíčení-očištění, tonizace, případný peeling-přírodní, krátká masáž k zapracování bylinného balzámu, teplý zábal, hl. čištění pórů, desinfekce pl., maska s přidáním E.O. + poradenství na daný problém pl.) -                                       

                junior mini  ........... cca 60 min. cena …….... 250 - 300,-

           junior maxi ........ cca 75 min. cena ....... 300 - 350,-

 

2. Ošetření aroma - KLASIC - MINI -

   kompletní aromaterap. ošetření zaměřené na hlubokou výživu pleti a relaxaci, vhodné pro dámy i pány... (odlíčení-očištění pl., masážní houbičkou, sérum na oči, masáž obličeje, dekoltu a trapéz s přidáním Éter.olejů, případné hluboké čištění pórů,vypichování milií, tonizace,  maska obličeje dle typu pleti + zábal dekoltu .                                                     

Klasic mini......cca 90 min. cena cca ....400,--450,- Kč + barvení obočí  40,-       ...řasy 60,- ,  formování obočí pro stálé zákazníky  ZDARMA.

 

3. Ošetření aroma - KLASIK- MAXI-

   komplexní aromaterap. ošetření pl. zaměřeno na hlubokou výživu,  relaxaci a čištění pl., regenerace očního okolí... vhodné pro dámy a pány.     ( odlíčení- očištění, tonizace, přírodní rostlinný peeling, výživné lecitin. sérum na obličej+oční sérum, klasická relax masáž obličeje + dekoltu + trapéz a očního okolí, s použitím aromaterapie dle typu pleti a psych. stavu klienta, následné HL. čištění pórů, vypichování milií, desinfekce, masky obličeje a dekoltu s přidáním éter. olejů dle typu a problematice pl.+ zábal dekoltu, popřípadě oční maska + na rty…)                                  

Klasic maxi.....cca 90-120min. ...... cena 550,- -600,- + barvení  obočí 40,- ...řasy 60,-  ,formování obočí pro stále zákazníky  ZDARMA.

4. Ošetření aroma -EXKLUSIV-

KOMPLEXNÍ OŠETŘENÍ KLASIC MAXI S BARVENÍM ŘAS A OBOČÍ ,ÚPRAVOU OBOČÍ , MASÁŽÍ A ZÁBALEM RUKOU, KTERÝ PROVÁDÍM PŘI MASCE A BARVENÍ...

Exklusivní péče pro Vás nebo i jako dárek pro Vaše blízké je právě toto ošetření......

varianta exklusiv  : 1. Aroma maxi s masáží + zábalem rukou...... 650,- kč

varianta exklusiv : 2. Aroma maxi s masáží + zábalem rukou +barvení.... 750,-kč

Kontaktní informace

Kosmetický salón - Aroma -
Koželužská 321
Chrudim 3
53701
Česká republika
IČ:
DIČ