Něco o mě a mé profesi :

  Této profesi se věnuji od svých 20 let, takže téměř 14 let pracuji jako kosmetička … během těchto let jsem získala mnoho zkušeností  v oblasti kosmetologie a nezapomněla jsem se dále vzdělávat v tomto oboru, abych Vám mohla nabídnout novinky v oblasti kosmetiky.

    Postupem času a  zkoušením různých kosm. přípravků jsem zjistila, že se moje pleť se zhoršuje a reaguje velmi citlivě a alergizuje už snad na všechno.. Po čase jsem narazila na PŘÍRODNÍ AROMA KOSMETIKU PANA KARLA HÁDKA a řekla si, že to zkusím… po několika týdnech očekávání to přišlo, vše se zlepšilo, alergie ustoupily a já se začala cítit  mnohem lépe...  Tyto aromaterapeutické preparáty mě doslova nabily a  v mé koupelně vystřídaly postupně všechny dosavadní  kosm . přípravky a provoněly celý dům.. A proto jsem začala s touto biokosm.  pracovat a dále  jí šířit., aby mohla pomoci druhým, tak jak pomohla mně i třeba v dobách velkého  stresu a vyčerpání , nakapáním bergamotového či levandulového E.O. do aromalampy nebo vany..:-)) atd atd..  ..Nyní je to už sedm let co jsem věrná této přírodní kosmetice :-)

ImageJsem šťastná, že práce může být mým koníčkem, vážím si jí, dávám do práce kus sama sebe a doufám, že veškerá energie, vynaložena tímto směrem, bude aspoň trochu oceněna.., ...udělám vše pro to, abyste se u mě cítili jako v bavlnce…, abyste rádi přicházeli do voňavého salónku, svěží, krásní a odpočatí odcházeli…Budu se moc moc těšit na shledání s Vámi…                            Martina  Niščáková

 S čím pracuji ???                                

  S kosmetickými aromaterapeutickými preparáty  pana Karla Hádka, abych Vám tyto úžasné preparáty přiblížila, cituji slova pana Hádka z katalogu kosm. preparátů:

  Vysoká účinnost těchto preparátů K.H.,  je dána tradičně vývojem vlastních receptur, za použití specifických komplexů z léčivých rostlin, vysoce hodnotných rostlinných olejů s vysokým obsahem vitamínů a dalších biologicky aktivních komponent. Jako účinné látky jsou zde používány nejkvalitnější éterické oleje získávané ze siličnatých rostlin. V klasické kosmetice standardně používané minerální tuky jako např.vazelína a parafin,jsou sice levné , ale pro pokožku bezcenné, a proto je zásadně nepoužíváme.

  Z etických důvodů nepoužíváme ani surovin živočišného původu , neboť smrt kteréhokoli živočicha pro potřeby kosmetického průmyslu je z našeho hlediska neslučitelná s péčí o zdraví a krásu.

  Osobně se zaručuji , že na výrobu preparátů K.H. jsou používány výhradně certifikované suroviny, které splňují ty nejvyšší , námi definované kvalitativní požadavky. To platí jak pro rostlinné oleje,které se svým složením podobají kožním tukům,tak pro éterické oleje či další látky , které jsou k výrobě preparátů používány. Jen takto lze zajistit špičkovou kvalitu, která je dána symbiózou excelentní účinnosti a jedinečné snášenlivosti i pro velmi citlivé typy pokožky.

  Zásadně důležitou skutečností pro uživatele praparátů K.H. je fakt , že na základě dlouhodobých zkušenostía vývoje se mi podařilo zavést do praxe i technologii výroby praparátů bez chemické konzervace proti mikrobiální kontaminaci. Používání chemické konzervace je jednostrannou výhodou pro výrobce , kteří se neohlíží na možné negativní důsledky , jež tito „pomocníci“ mají pro lidskou pokožku. V preparátech K.H. převzal roli „ochránců“ pře mikroorganismy velice účinný komplex éterických olejů.

  Preparáty K.H. neobsahují taktéž žádné chemické konzervační látky zabraňující žluknutí (těmi nejznámějšími jsou BHTa BHA). Proto je jejich záruční doba relativně krátká . S preparáty K.H. získáváte vždy záruku ,že jsou čerstvé , většinou vyrobené až po doručení vaší objednávky…

  Slovy Karla Hádka …

.Image

  Další informace o preparátech    najdete v katalogu K. H., který  na  požádání  obdržíte u mě 
Kosmetickém  salónu  ~ Aroma ~  M. N.

 

Kontaktní informace

Kosmetický salón - Aroma -
Koželužská 321
Chrudim 3
53701
Česká republika
IČ:
DIČ